Campus Fesztivál 2020: vagy az eredeti időpontban lesz, vagy elmarad az idei fesztivál Cikk

Hirdetés

Bár a szezon eleje egyértelműen döcceni fog fesztivál és koncert fronton is a járvány miatt, a júliusi rendezvények esetén még reménykedhetnek a szervezők és a rajongók is az idei buliban, ennek kapcsán kereste meg a Dehir.hu a debreceni Campus Fesztivált, hogy ők hogyan látják a jelen helyzetet.

Miklósvölgyi Péter fesztiváligazgató a portálnak elmondta, hogy legkésőbb június elején döntenek majd a helyzet függvényében, de két lehetőséget látnak: vagy marad az eredetileg meghirdetett július 22. és július 26. közötti időpont, vagy 2021-ban érkezik majd a következő etap. Ennek kapcsán a fesztivál az alábbi közleményt osztotta meg a Facebook oldalán:

"A szervezői csapat hosszas mérlegelés után arra jutott, hogy vagy megtartjuk a Campus Fesztivált az eredeti időpontban (2020. július 22-26.), vagy idén elmarad a fesztivál. Nem lesz alternatív dátum.

A már megvásárolt jegyek természetesen érvényesek lesznek a következő évre, vagy visszaválthatók. Szervezőként persze továbbra is bízunk benne, hogy meg tudjuk rendezni az idei fesztivált, de a "B" forgatókönyv nálunk a jövő év."

 

Campus Fesztivál 2020 további információk >>>

 

Fotó: Campus Festivál

 

-fv-

Kapcsolódó

Sushi tekercs vagy pizza, vagy valami más - Ezeket kérik a SZIN 2025 sztárjai Cikk

Augusztus 27-én indul Szegeden a Coca-Cola SZIN Augusztus 27-én indul Szegeden a Coca-Cola SZIN, az utolsó alkalom a nyáron, hogy a magyar kedvencek mellett nemzetközi sztárokat is lássunk hazai fesztiválon. És így az utolsó alkalom arra is, hogy titkokat tudjunk meg a sztárfellépőkről, például, hogy miket kértek az öltözőjükbe, vagy mit szeret

Szeptemberben újra Kerekdomb Fesztivál! Cikk

Szeptemberben újra Kerekdomb Fesztivál Nem kell elbúcsúznunk a fesztiválok közösségi élményeitől, mert szeptember 19. és 21. között Tállyán a Kerekdomb Fesztivál mossa össze az ősz színeit a nyár pörgésével. A szeptember már nem a vízpartokról szól, az ősz más típusú, különleges szépségeket tartogat. A szüreti időszakban finom borokka

Jót tett a vérfrissítés a Szigetnek - 416 000 látogató érkezett a fesztiválra Cikk

Jót tett a vérfrissítés a Szigetnek Idén újra fel kellett fedezni a Szigetet, de megérte, mert minden szegletében várt ránk valami izgalmas program. A zárónapon megérkezett a kezdetektől számított 11 milliomodik Szitizen, vele együtt mintegy 416.000 látogató élvezhette a megújult fesztivál minden egyes pillanatát a hat nap alatt. 

Több mint 200 program vár még ránk nyár végén a SZIN-en Cikk

Több mint 200 program vár még ránk nyár végén a SZIN-en A nyári szezon utolsó nagy fesztiválhajrája, a Coca-Cola SZIN szervezői már korábban elárulták, milyen programokra számíthatunk az öt nagyobb helyszínen. Most megérkeztek az éjszakai helyszínek is. A SZIN-en így idén összesen tíz zenei helyszínen, több mint kétszáz fellépő váltja majd egymást augu