A 2025-ös lesz az utolsó Kolorádó... Hír
Hirdetés
Hiába vetette meg stabilan a lábát a Kolorádó lassan 10 éve, a terület bérbeadója a jelek szerint érdemi magyarázat nélkül kirántja a fesztivál alól a talajt… szó szerint. Alább a szervezők hivatalos közleménye:
Döbbenten állunk az események előtt. Az állami tulajdonban álló Pilisi Parkerdő Zrt., mint tulajdonos (aki a területet a Cserkészeknek bérbe adja) váratlanul ellehetetlenítette, hogy az idei fesztivál után folytassuk a rendezvényt a Cserkészparkban. Egészen mostanáig próbáltuk kutatni a döntés valódi okait, de csak ingoványos talajra tévedtünk.
Közel tíz éve építjük Kolorádót ezen a helyszínen, jó viszonyt ápolva partnereinkkel, sok pénzt és energiát befektetve, évről évre többet kísérletezve, tisztábban, szebben és veletek még szorosabban együtt, hogy szeretve hozzuk létre ezt a csodát. Hatósági vagy más, megalapozott kifogás, ami a fesztivál megvalósulását befolyásolta volna sosem merült fel.
Nem tudjuk még, hogy hogyan tovább, amit most tudunk, hogy ebben a formában az idei 4 napunk együtt az utolsó Kolorádó. Táncoljunk a Csűrben, üvöltsünk dalokat a Nagyszínpad előtt, barangoljuk be az ösvényeket, feküdjünk ki a vadvirágos mezőre, hallgassuk a természetet. Vesszünk el a nappali programokban, alakuljunk át, legyünk szabadok és színesek. Mindezt a számunkra legkedvesebb helyen, amire eddig is és továbbra is vigyázni fogunk.
HANGOSAN MONDJUK, HOGY MINDENKI ÉRTSE: A KOLORÁDÓ EGY SZABAD FESZTIVÁL, ÉS AZ IS MARAD. GYERTEK VELÜNK MÉG EGYSZER, UTOLJÁRA, KOLORÁDÓBA!
Kolorádó 2025 jegyek, támogatói jegyek >>>
Kolorádó Fesztivál
Kapcsolódó
Egy hét múlva indul a VI. Boglart fesztivál Hír
Augusztus 27-én megnyitja kapuit a Boglart fesztivál és tábor a balatonboglári Babel Campben. Az augusztus 30-ig tartó fesztiválon 20 különféle népzenei és világzenei formáció lép fel, zenészek érkeznek Horvátországtól Chileig. A koncertek, a népzenei tábor és a szakmai showcase mellett idén több
SICC az új szezonrajt - Rendhagyó évadnyitás az Akváriumban Hír
Színház, koncert, fashion show, jóga, beszélgetések – és egy pompás reneszánsz házibuli. Augusztus 26-án első alkalommal rendezik meg a SICC Összművészeti Fesztivált az Akvárium Klubban, ahol egész délutántól hajnalig egymást érik majd a műfajokon átívelő programok.
A SICC Production friss színhá
Megnyílt a grandiózus FÉNYERŐMŰ kiállítás az Inotai hőerőműben Hír
Új mérföldkő az INOTA projekt történetében: a szervezők már hetekkel a zenei program előtt megnyitották a hatalmas iparterületet a látványos fényinstallációkkal, amiket augusztus 25-ig lehet megtekinteni, majd pedig a nyárzáró fesztivál ideje alatt is. A kiállítás az Erste főtámogatásával jött lét
Megjelent a Margaret Island utolsó dala Hír
A különleges együttműködésből született mű élőben először az október 1-jei Superalbum Nagykoncerten lesz hallható a Budapest Parkban, másnap pedig a zenekar búcsúkoncertjén is elhangzik.
A „Csend van” a Superalbum részeként született, amely tíz különböző produkcióban ötvözi a Superar gyermekkórus