Slipknot: megvan az első 2019-es koncertdátum! Hír

Hirdetés
Már tudjuk, hogy javában készül az új Slipknot album, azt is tudjuk hogy az friss anyag természetesen turnét is jelent majd, amihez végre megérkezett az első konkrét dátum: 2019. augusztus 10-én a zenekar története során először lép majd fel az Iowa State Fair-en. A dolog pikantériája, hogy a rendezvény, nevéhez hűen, valóban egy hatalmas vásár és családi fesztivál, ahol az állam legfontosabb terményei, és most már a legfontosabb zenekara is fellelhető lesz.
Ami viszont még fontosabb nekünk itt Európában, hogy egyrészt remélhetőleg hamarosan elkezdi a csapat nagyüzemben is sorolni az időpontokat, másrészt a jelek szerint a nyár második felében már / még Amerikában lesz a csapat, így valószínűleg júniusban, vagy pedig ősszel érkeznek a kontinensünkre, jó eséllyel olyan rendezvényeket véve célba, mint a Download Festival, a Rock am Ring, a Hellfest, a Sweden Rock Festival vagy a Nova Rock.

További infók a slipknot hivatalos oldalán >>>
-fv-
Kapcsolódó
A Dürerben zárja az évet az Anna and the Barbies Hír
Az ország egyik legsokszínűbb és legkarizmatikusabb zenekara, a magával ragadó szöveg- és hangzásvilágáról, valamint átütő energiájú élő fellépéseiről ismert Anna and the Barbies december 12-én a Dürer Kertben áll színpadra. Az évzáró koncerten egy meglepetés előzenekarra és izgalmas vendégfellépő
Hatalmas sikert arattak a magyar jazz-zenekarok Kínában és Dél-Koreában Hír
Kínában és Dél-Koreában is hatalmas sikerrel zárult a Jazzfest Budapest szervezésében, a szöuli és pekingi Liszt Intézetek közreműködésével megvalósult több állomásos ázsiai turné, melynek keretében négy magyar formáció mutatkozott be több tízezer ember előtt.
A koncertek nemcsak a magyar jazz n
Járai Márk és Bereményi Géza dalát a gyerekhangok teszik varázslatossá Hír
Megjelent Járai Márk szólódala, a Réteken, amelyben egyszerre találkozik a magyar dalszövegírás ikonja, Bereményi Géza, a Superar gyermekkórus és a Halott Pénzből ismert énekes érzékeny előadásmódja. A dal zeneszerzésében Felcser Máté (Punnany Massif) is közreműködött.
Újabb szerzemény látott nap
SZIN 2025: 110 ezer látogató zárta a nyarat Szegeden Hír
Vasárnap hajnalban elhalkultak a Coca-Cola SZIN programhelyszínei, ezzel búcsút is vettünk az idei fesztiválszezontól. De az eleven emlékek bűvöletében már készülhetünk a jövő évi bulira, ami 2026. augusztus 26-29. között lesz a megszokott helyszínen. A leggyorsabbak pedig már a fesztivál után pá