Megjelent a Rockstar Magazin X. évfolyamának 8. száma! Hír

Hirdetés

Itt a legújabb ROCKSTAR MAGAZIN: címlapon a 10 éves Dürer Kert, Budapest egyedülálló szegmense, az urbánus underground egyik alappillére, az egyik legeklektikusabb tér a városban. Nagy Zsolt tulajdonossal és Ágoston Dániel sajtófőnökkel beszélgettünk erről a 10 évről és a Dürer Kert tavaszi-nyári "ünnepi" programjairól.

Bart Dániel a hazai kisüzemi söripar védőszentje és mecénása; budapesti és berlini kocsmái mellett sörbrandeket épít itthon és külföldön egyaránt, ugyanis nagy erőkkel munkálkodik azon, hogy külföldön is ismertté tegye a hazai kézműves söröket. Mi pedig minderről kikérdeztük!

A Bohemian Betyars is jubilál, jövőre ünnepli szintén 10. születésnapját. Idén tavasszal pedig a Ricsárdgír zenekarral turnézzák körbe az országot, továbbá egy angol nyelvű lemezt is terveznek. Palágyi Máté és Szűcs Levente válaszoltak a RCKSTR kérdéseire.

Természetesen nem maradhatnak ki az elkövetkezendő 2 hét legérdekesebb és legizgalmasabb koncertjei, kiállításai, gasztronómiai eseményei, előadásai; és a film-, könyv- és lemezajánlók sem. Valamint szokásos #ÖKO-rovatunk is tart meglepetéseket. Érdemes tehát lapozgatni!

Keresd a legfrissebb Rockstar Magazint a 650 budapesti lelőhely egyikén vagy lapozd online >>>

 

Sajtóanyag: Rockstar Magazin

Kapcsolódó

Színpadra kerül az Erkel Színházban a Hogyan tudnék élni nélküled? film története Hír

Az Erkel Színház bemutatja: Hogyan tudnék élni nélküled Megérkezett az első hír a megújuló Erkel Színház ősztől induló évadjáról. Eszerint a magyar musicalek otthonaként újjáéledő színház 2025/26-os bemutatói közt színpadra kerül a rendszerváltás utáni magyar filmgyártás legnézettebb filmjének, a Hogyan tudnék élni nélküled? című mozinak a színpadi ada

Mégis lesz Győrben Az Őrült Nők Ketrece Hír

Az Őrült Nők Ketrece - Győr Bár korábban úgy tűnt, hogy az elmúlt évtizedben töretlen sikerrel játszott, de most a közönségtől végleg elbúcsúzó, Az Őrült Nők Ketrece című előadás búcsúturnéjából kimarad a győri állomás, mostanra kiderült, hogy mégis mennek Győrbe az „Őrült Nők”. „Némi vargabetűvel mégiscsak megérkezik Az Őr

Levendula Piknik 3.0: újra izgalmas kollaborációk és zenei koncertek a Budapest Park színpadán Hír

Levendula Piknik 2025 A Levendula Piknik Budapest egyik leginnovatívabb összművészeti eseménye, harmadik alkalommal tér vissza június 4-én a Budapest Parkba, hogy újra összehozza a divat, zene, tánc és vizuális művészetek iránt érdeklődőket. Az esemény generációk, és a különböző szcénából érkezők találkozási pontja: h

Fontos ügyeket támogat a Radnóti Színház Hír

„Az emberség kellékei”: fontos ügyeket támogat a Radnóti Színház Jótékonysági online aukciót szervez a Radnóti Színház, melyen sikeres darabjaikhoz köthető ikonikus kellékeket árvereznek el. A befolyt összeg olyan egyesületeknek nyújt támogatást, melyek társadalmunk legégetőbb problémáinak enyhítésén dolgoznak. Az aukció március 24-31. között zajlik a www.ember