A Plázson még szeptemberben is tart a nyár Cikk
Hirdetés
Bár egy meglehetősen rendhagyó szezont búcsúztathatunk, szerencsére a Plázson még szeptember elején is tart a nyár, ahol nemcsak az utolsó meleg napokat élvezhetjük a Balaton legszebb partszakaszán, de még a hamisíthatatlan, plázsos bulikban is megmerítkezhetünk: szeptember első szombatján nappali Beach Party és Necc Party lesz a kínálatban, míg az utolsó hétvégéről szeptember 11-én a Kowalsky meg a Vega gondoskodik majd.
Az idei nyár közel sem volt szokványos, hiszen a vírus alaposan átírta sokak forgatókönyvét. A nyaralás és a koncertszezon is sokkal később és kisebb fordulatszámon indulhatott újra, szerencsére azonban mégsem múlt el a balatoni nyár Plázs nélkül és várakozáson felüli szezontól búcsúzhatuk. A biztonságos szórakozást szem előtt tartva összesen 47 buli sorakozott az idei Plázson, melyek közül szinte mind a biztonságosra csökkentett teltházzal büszkélkedhetett. Az éjszaka mellett a Siófoki Nagystrand homokos partja nappal is vonzotta azokat, akik a tengerpart helyett idén a magyar tenger mellett tették le a voksukat. A fürdőzés és a bulizás mellett a sport is fontos szerepet töltött be ebben a szezonban, és a hétről hétre megrendezett Flyingball amatőr strandröplabda bajnokság és több sportesemény is nagy sikerrel futott.
És bár szeptembertől megkezdődött a naptár szerinti ősz, a Plázson még szeptember 12-ig tombol a nyár. Szeptember 5-én napközben ingyenes Beach Partyn lazíthatunk, ahol a tengerparti hangulatról Dj Venom (Halott Pénz), Dj Newl (New Level Empire) és Dj Gerysson (Majka & Curtis és a Ők) gondoskodnak, hogy egy hűsítő koktél mellett pihenhessük ki a hét fáradalmait. Este pedig az ország egyik leghíresebb buli alakulata, a Necc Party csap le a közönségre, a 90-es és 2000-es évek legkínosabb slágereivel, a szívből jövő neccel, az eltitkolt és ciki kedvencekkel, az instant feltörő, belénk égett dalszövegekkel.
A Plázson ezután sem áll meg az élet: a következő hétvégén a Kowalsky meg a Vega koncertjével, Rakonczai Piano esttel és Wannabe partyval búcsúztathatjuk az idei strandszezont.
További PLÁZS információk, jegyek >>>
PLÁZS
Kapcsolódó
Félmilliónál is több látogatót vár 2025-ben a Nagyon Balaton Cikk
A MOL Nagyon Balaton 2025-ben is a régió legnívósabb eseményeinek védjegye, amelyek várhatóan félmilliónál is több turistát vonzanak a tó köré. Az alapítók fontos feladatuknak tekintik, hogy a hazai és a külföldi látogatók a sokszínű kínálat ismeretében látogassanak el a Balatonhoz.
Közel 20 hely
Több mint 130 zenekar alakul az idei Gitármánia Táborban Cikk
Összesen 13 professzionálisan berendezett teremben, 80 zenész által nyújtott 110 program zajlik az idei Gitármánia és Zenei Továbbképző Táborban. A szolnoki Tiszaligeten július 21-től 27-ig zajló eseményre jelentkező zenészpalánták nemcsak előadásokon, kurzusokon vehetnek részt, hanem az eddigi t
Pénteken indul a 2025-ös Gyerek Sziget! Cikk
A gyerekek legnagyobb örömére már péntektől benépesül a Hajógyári-sziget, hiszen elindul a Generali Gyerek Sziget. Június 20. és 22. között zenészek, bohócok, kézműves mesterek, cserkészek, természetbarátok és artisták lepik el a szigetet, ahol reggel 10-től este 6-ig minden a gyerekeké – és pers
A Honeybeast a Budapest Parkba is elviszi a Cinematripet Cikk
A Honeybeast egyedülálló látványvilágú koncertshow-ja, a Cinematrip augusztus 28-án a Budapest Park színpadán várja a közönséget.
A Cinematrip itthon még soha nem látott, egyedülálló vizuállal várja a közönséget: egy saját univerzum kel életre a koncerten. „A színpad teljes hátsó részét félkörívb